Кошик
266 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
Вишиванки від ТМ LESIA
+38 (096) 880-95-77
+380
73
055-05-65
+380
73
055-05-65
Роздрібні замовлення
+380
96
880-95-77
Гуртові замовлення
Акція!!! До Дня Святого Валентина! Отримуйте приємний подарунок, купуючи наші вишиванки!

Акція!!! До Дня Святого Валентина! Отримуйте приємний подарунок, купуючи наші вишиванки!

14 лютого усі закохані святкують День Святого Валентина. Це дивовжний день, коли найсором’язливіші наважуються відкрити свої почуття.

08.02.16

14 лютого усі закохані святкують День Святого Валентина. Це дивовжний день, коли найсором’язливіші наважуються відкрити свої почуття.

Європейські країни це свято відзначають вже кілька століть, та в Україну воно прийшло недавно і стало популярним лише у 1990-х роках.

У різних країнах склалися свої традиції святкування Дня Всіх Закоханих.

Наприклад, у Японії в цей день жінки дарують чоловікам шоколад і зізнаються у коханні. В Італії день Валентина називають «солодким святом», тож закохані обмінюються різноманітними солодкими подарунками. У США прийнято дарувати карамельки і цукерки двох кольорів: червоного та білого. Вони символізують справжнє кохання, невинність і чистоту. Англійці на свято влаштовували гадання і обряди, наприклад, хлопці писали на папірчиках імена дівчат і складали їх в капелюх, потім витягали навмання, ім’я якої дівчини попадеться, та й буде дамою серця цілий рік. У Німеччині закоханих вважають божевільними, тому на свято червоними стрічками і кульками прикрашають… психіатричні лікарні! Поляки у цей день відвідують Познаньську митрополію, за легендами там покояться мощі Святого Валентина. Вони просять благословення і вірять, що в цей день покровитель свята допомагає всім у сердечних справах. Данці на День Валентина вітають своїх половинок у дуже оригінальний спосіб: надсилають прекрасні висушені білі квіти. А от найвитонченіші романтики – французи. У День Всіх Закоханих вони дарують своїм коханим ювелірні прикраси і гарну білизну. Однак є й такі країни, де відзначати це свято суворо заборонено, навіть законодавчо, наприклад, у Саудовській Аравії та в Ірані в цей день не можна продавати сердечки, червоні троянди і плюшевих ведмедиків!  

На щастя, в Україні День Святого Валентина не тільки не заборонений, а ще й всіляко заохочується, тож ми вирішили також зробити до свята приємне своїм покупцям і пропонуємо таку акцію: за будь-які три вишиванки, які ви замовите до Дня Всіх Закоханих на нашому сайті, ми даруємо чудове вишите сердечко! Вітаємо усіх зі святом та бажаємо неймовірного взаємного кохання!  

* Акція дійсна до 13.02.2016р.
** При роздрібній покупці          

Попередні новини